Merhaba !

14 yıl önemli bir dönemeçtir. Hem insanların, hem kurumların yaşamında. Doğum, gelişim, kök salma sürecidir. Ve sağlam toprakta filizlenen bu gövdenin ileriye doğru dallarını uzattığı bir eşiktir. Geride bırakılan yılların biriktirdiği duyguların, deneyimlerin çiçek açtığı yeni ufuklara uzanma, geleceği şekillendirme zamanıdır.

Tam on dört yıl önce kapılarımızı açtık sizlere. Ankara’nın en güzel köşelerinden birinde, gerçek bir İtalyan lokantasının özgün tatlarını sunmayı görev bilerek. Bütün yemeklerin sipariş üzerine taze olarak hazırlandığı, her yeni sezonda menümüzü zenginleştirerek, çeşitlendirerek çıktık karşınıza. Yetinmedik. Dünya kavlarının en seçkinlerini masanıza getirdik. Geliştik ama büyümedik. Her zaman o sıcak, samimi ortamı koruduk. Belki de mırıltılı, dostça sohbetlerin dışında duyulan tek ses zengin plak koleksiyonundan seçilmiş müziklerin tınılarıydı.

Binlerce Ankaralıyı ve Ankara’ya iş ya da ziyaret amacıyla gelen dostu konuk ettik bu 14 yıl boyunca. Onlarca yuvanın ilk adımının atılışına, erkeklerin sevdiklerinin karşısında diz çöküp evlilik teklif etmesine tanık olmanın mutluluğunu yaşadık. Hamileyken bizi ziyaret eden konuklarımızın, sonraki yıllarda hayat bulan dünya güzeli prensler ve prenseslerle birlikte tekrar ve tekrar gelmeleri bizleri de o ailelerin bir parçası yaptı adeta.

Özenle, sevgiyle, alınan ve verilen keyiflerle dolu, hem de dolu dolu bir on dört yılı geride bıraktık. Sizlerle birlikte kök saldık, filizlendik, çiçek açtık ve artık bizim de dallarımızı yeni ufuklara uzatma vaktimiz geldi.

maKKarna, Aralık 2019’dan itibaren sizlere HOŞÇA KALIN diyor. Ama, logomuzun ortasında yer alan iki ‘K’ harfinin açılımı olan Kaan Küce’nin yönetiminde bambaşka bir oluşuma MERHABA diyor.

MEY 89. Aynı mekan, aynı özen, ömrünü bu sektöre vermiş Kaan Küce’nin aynı hizmet anlayışı ve dostça yaklaşımıyla. Değişen tek şey, lezzetler. Eh, onların garantisi de geride bıraktığımız on dört yılda saklı zaten.

BEKLEYECEĞİZ EFENDİM.

ULAŞIM

Kazım Özalp,
Reşit Galip Cd. No:89

AÇILIŞ - KAPANIŞ

Pazartesi - Cumartesi : 15:00 - 00:00

REZERVASYON

Telefon: 0312 436 80 88

SOSYAL MEDYA